Somat Logo

Як позбутися неприємного запаху в посудомийній машині

Посуд залишає посудомийну машину ідеально чистим, але в самій машині зберігається поганий запах? Неприємний запах відчувається перед миттям посуду чи після нього? Від очищувача для посудомийних машин до дезодоранту – ми пояснимо, як зробити запах посуду так само приємним, як і його вигляд.

Як очистити посудомийну машину за допомогою засобу Somat

Якщо сама посудомийна машина погано пахне, можливо, прийшов час для ретельного очищення. На щастя, це завдання, яке слід регулярно виконувати, щоб запобігати появі запахів і уникнути дорогого ремонту, – доволі просте. Лише дотримуйтеся наведених нижче покрокових інструкцій.

1. Найімовірніша причина поганого запаху – органічні відходи, що накопичуються на дні посудомийної машини. Очистьте фільтри, які запобігають засміченню посудомийної машини рештками їжі, жиром та іншим сміттям, відразу після завершення циклу миття. Більшість машин мають однакову будову, але тримайте посібник під рукою, щоб врахувати особливості своєї моделі.

2. Зніміть нижню полицю, щоб отримати доступ до фільтра. Можливо, вам доведеться зняти велику металеву кришку, на якій також може накопичитися бруд або рештки їжі (якщо так, очистіть її). У центрі металевої основи знайдіть пластмасовий фільтр, який має легко викручуватися. Рекомендуємо скористатися рукавичками, щоб не забруднити руки.

3. Промийте фільтр проточною гарячою водою, а потім очистьте його теплою мильною водою. Якщо можливо, скористайтеся старою щіткою – зрештою, це нашарування харчових відходів за місяць (або навіть за кілька місяців). Якщо не вдається видалити весь бруд, замочіть фільтр на деякий час у теплій воді та протріть його засобом для чищення посудомийної машини.

4. Установіть фільтр на місце й протріть внутрішню поверхню посудомийної машини засобом для її чищення, особливо навколо дверцят. Можливо, вам доведеться скористатися засобом для видалення вапняного нальоту. Якщо ви помітили багато вапняного нальоту, переконайтеся, що використовуєте сіль для посудомийної машини, яка дає змогу регулювати твердість води. 

5. Використовуйте засіб для чищення посудомийної машини, щоб видалити залишки жиру й вапняного нальоту з труб, клапанів і трубок, які не вдається очистити вручну. Somat пропонує інтенсивний засіб для чищення (LINK), який додається в пусту машину під час циклу з найвищою температурою. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як працює цей засіб.

Таблетки для очищення посудомийних машин Somat мають помірніший ефект, тож їх можна використовувати в стандартному режимі. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як вони працюють.

Як підтримувати чистоту посудомийної машини

Наведені вище етапи механічного й хімічного очищення потрібно виконувати приблизно раз на місяць. Щоб фільтр менше забивався рештками їжі, завжди попередньо очищайте посуд перед його завантаженням у посудомийну машину. Однак не ополіскуйте тарілки, оскільки це може погіршити ефективність мийного засобу. Нарешті, щоб уникнути затхлого запаху застояної води, не зачиняйте дверцята машини, щоб вона провітрилася після завершення циклу миття.

Завдяки Somat Deo Duo-Perls ваша посудомийна машина пахнутиме чистотою

Однак на одному етапі очищення, коли посудомийна машина заповнена брудним посудом, цілком позбутися неприємного запаху неможливо. Це може стати проблемою, якщо заповнення машини триває кілька днів або коли на вулиці тепло. У таких випадках рекомендуємо використовувати дезодорант для посудомийних машин. Somat Deo Duo-Perls нейтралізує запахи або наповнює посудомийну машину ароматом лимона й апельсина, який оновлюється з кожним циклом миття (ефект діє протягом щонайбільше 60 циклів). Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як працює цей продукт.

Фільтр по категоріям: