Somat Logo

Що приховує посудомийна машина? Дізнаймося це за допомогою екшн-камери!

Чи цікавило вас коли-небудь, що відбувається в посудомийній машині, коли зачиняються дверцята? На відміну від більшості пральних машин, де можна побачити підвищення рівня води, утворення піни та її змивання, у нашому випадку все не так очевидно. Це можна порівняти із запитанням про світло всередині холодильника (увага, спойлер: воно гасне, коли ви закриваєте дверцята), але відповідь трохи складніша. Завдяки користувачам YouTube, озброєним водонепроникними екшн-камерами, ми дізналися, що відбувається всередині посудомийної машини. Їхні відео зафіксували кожен етап циклу миття.

Відео на тему "що відбувається всередині посудомийної машини" – окремий жанр на YouTube

Відео на тему "усередині посудомийної машини" настільки багато на YouTube, що ви маєте дуже великі шанси зазирнути всередину саме вашої моделі. Популярність цих відео свідчить про велику зацікавленість людей цими відповідними процесами. Одне з найпопулярніших відео в цьому жанрі отримало понад 9 мільйонів переглядів! Обережно! Коментарі на YouTube свідчать про те, що перегляд цих відео навдивовижу заспокоює, але при цьому трохи затягує.

Відео з екшн-камер демонструють кожен етап циклу миття

Чому, якщо відкинути цікавість, так багато людей переглядають відео про те, що відбувається в посудомийній машині? Нам хочеться думати, що це потяг до знань. Зрештою, побачивши, що відбувається всередині посудомийної машини, ви зрозумієте, як вона працює, а отже, навчитеся правильно її завантажувати й вирішувати поширені проблеми. Але спочатку ми розглянемо етапи, продемонстровані на цих відео, і пояснимо, що відбувається.

  1. Основа посудомийної машини наповнюється водою. Зверніть увагу, як мало потрібно води. Вода, що потрапляє в посудомийну машину, може бути гарячою або нагріватися всередині.
  2. Вода під тиском подається в розприскувачі. Вони починають швидко обертатися, розпилюючи воду на всю внутрішню поверхню посудомийної машини й увесь її вміст.
  3. Дозатор мила відкривається, і таблетка, порошок або гель потрапляють усередину машини.
  4. Залежно від положення камери можна побачити, як мийний засіб повільно розчиняється в теплій воді. При цьому не утворюється багато піни, і це добре (підтвердить кожен, хто колись зіпсував свою посудомийну машину, додаючи звичайний засіб для миття посуду).
  5. Брудна вода зливається, а чиста подається для ополіскування. 
  6. Нарешті, етап сушіння… ну, ми просто спостерігаємо, як висихає вода, тож на цьому кінець.

Відео з екшн-камери допомагають нам зрозуміти, що відбувається всередині посудомийної машини

  1. Перш за все, відеоролики про посудомийні машини допомагають розвінчати деякі реальні міфи й зруйнувати кілька безглуздих вигадок про те, що відбувається всередині посудомийної машини. Одне з найпоширеніших помилкових уявлень про посудомийні машини полягає в тому, що вони наповнюються водою так само, як пральна машина. Посуд не занурюється у воду, і його не шкребуть феї, озброєні крихітними щітками й губками (якщо, звичайно, феї не ховаються, щойно помітять камеру, але хтозна ;)).
  2. Коли ви побачите, що розпилювачі обертаються виключно під дією напору води, ви зрозумієте, як важливо захищати сопла від бруду й вапняного нальоту. Використовуйте сіль і регулярно чистьте посудомийну машину, щоб вони виконували свою функцію.
  3. Відео на тему ""всередині посудомийної машини"" для вашої конкретної моделі навчить вас ефективніше завантажувати свій прилад.
  4. Дізнавшись, як мало води використовує посудомийна машина, навіть найзатятіший шанувальник миття вручну переконається, що це найекономніший і найекологічніший спосіб очищення посуду.
Фільтр по категоріям: