Somat Logo

Таблетки, порошок або гель – найкращий мийний засіб для посудомийних машин

Існує багато видів мийних засобів для посудомийних машин. Який підійде саме вам? Відповідь проста: той, що найбільше сподобається. Випробуйте у своїй посудомийній машині таблетки, порошок і гель, а потім визначте, який із цих засобів найкращий. Таблетки – найпопулярніша форма мийного засобу. У цій категорії представлено найширший вибір продуктів. Нижче наведено докладніші відомості про таблетки та їх призначення.

Таблетки для посудомийних машин – найпопулярніший продукт

Таблетки для посудомийних машин – популярна форма мийного засобу. Вони зручні, ефективні й мають безліч формул. Оскільки існує величезна кількість типів таблеток, часто їх можна придбати за зниженою ціною або спеціальною пропозицією. Перегляньте нашу порівняльну таблицю нижче, щоб дізнатися про призначення різновидів цього мийного засобу.

1. Somat Classic Tabs – це найкращий мийний засіб загального призначення, який слід доповнювати спеціальною сіллю й ополіскувачем. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як використовувати таблетки й сіль для посудомийних машин та ополіскувач.

2. Для порівняння: Somat  All in 1 має ті ж самі мийні властивості, що й класична таблетка, проте забезпечує додаткові п`ять переваг, а саме: ополіскувач, сіль, анти-жир, догляд за посудомийною машиною, активна дія при 40 ℃.

Наша найкраща таблетка для посудомийних машин – таблетки Somat Gold. Крім усіх перерахованих вище характеристик, цей продукт особливо ефективно очищує пригорілі каструлі й сковорідки, а також прискорює висихання. До того ж, таблетка постачається в тонкій плівці, яку не потрібно знімати. Просто покладіть її у відділення для мийного засобу, і плівка розчиниться в машині. Крім того, не лише ми вважаємо, що Somat Gold – найкраща таблетка для посудомийних машин. Stiftung Warentest, провідна німецька організація, що займається випробуванням споживчих товарів, оголосила цей продукт найкращою багатофункціональною таблеткою за результатами нещодавнього порівняння. Статус переможця наше рішення отримало й в інших тестах.

Порошок для посудомийних машин – старе та надійне рішення

До появи таблеток у 90-х роках 20-го століття порошок був найпоширенішим мийним засобом. Його дуже легко дозувати, адже це ті ж самі таблетки, лише у вільній формі. Використовуйте порошок Somat Classic, якщо віддаєте перевагу класичним рішенням. 

Порошок слід додавати в те саме відділення, що й таблетки. Використовуйте мірну склянку або ложку, щоб додати порошок у дозатор мийного засобу посудомийної машини відповідно до інструкцій на упаковці. Не забудьте додати сіль і ополіскувач, оскільки порошок не містить цих речовин.

Гель для посудомийних машин – зірка, що сходить

Гель здобув популярність протягом кількох останніх років. Гель Somat Gold особливо ефективний для видалення жиру – ідеальне рішення, якщо потрібно вимити посуд після м’яса на мангалі або яєчні з беконом. Цей засіб допоможе усунути жир не лише з тарілок і сковорідок, але й внутрішніх компонентів посудомийної машини, наприклад фільтра. До інших переваг належать просте дозування й додатковий блиск. Поєднайте гель із сіллю, якщо твердість води перевищує 21° dH (німецький градус твердості). 

Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як використовувати гель для посудомийних машин.

Фільтр по категоріям: