Somat Logo

Великдень 2020: три пасхальні традиції – проводимо час весело

19 квітня ми святкуємо закінчення посту: щасливої всім Пасхи! Звісно ж, у кожній країні й у кожній родині є власні пасхальні традиції. Проте у всіх нас є дещо спільне: ми насолоджуємося часом разом зі своєю сім'єю, їмо смачні страви й розважаємося за допомогою цікавих ігор із великодніми яйцями! Щоб надихнути вас на нові ідеї у Великдень 2020, ми представляємо вам три пасхальні традиції з цікавою ініціативою #Насолоджуйсяжиттям.

Розфарбовування пасхальних яєць, які світяться в темряві

Люди в центральній і східній Європі не уявляють святкування Великодня без крашанок – кольорових крутих яєць. Зазвичай ними прикрашають обідній стіл. Якщо ви ще не фарбували крашанки, ми наполегливо рекомендуємо спробувати! Немає значення, пофарбуєте ви яйця чи щедро прикрасите їх: перетворення простих яєць у яскраві крашанки стане захопливою розвагою для вас і ваших дітей! На веб-сайті ви можете знайти багато унікальних ідей для декорування крашанок: від блискучих наліпок до фарби, що світиться в темряві, для нічного полювання за пасхальними яйцями. Ми переконані, що ви не занудьгуєте під час свят…

Полювання на пасхальні яйця з грою «Розплутування стрічки»

Звісно, традиційні розваги з пасхальними яйцями на цьому не закінчуються. Ваші діти вже з нетерпінням чекають на святкове полювання за пасхальними яйцями. Крім того, діти не єдині, хто насолоджується цією пасхальною традицією, оскільки саме ви можете стати великоднім зайцем і вибрати, де заховати всі пасхальні смаколики, а потім насолодитися полюванням за пасхальними яйцями разом із близькими.

Цікавий факт: вважається, що великодній заєць з'явився в 1700-х роках. Німці з Пенсильванії вірили в так званого «Oschter Haws» (або «Osterhase»), який дещо схожий на великоднього зайця, якого ми знаємо сьогодні. «Oschter Haws» ховав яйця в траві, для яких діти будували гнізда, а потім їх шукали, – саме так з'явилася гра пошуку яєць «Oster Haws»! Проте не в кожній країні солодощі ховає великодній заєць. Наприклад, у Франції вважається, що шоколад дітям роздають летючі великодні дзвіночки. Хай там як, ми хочемо поділитися з вами нашими улюбленими хованками. Звісно ж, наше місце для полювання – кухня. П'ять наших улюблених хованок для пасхальних яєць: корзинка з фруктами, духовка, холодильник, абажур і посудомийна машина!

Що старшими стають ваші діти, то краще вони знають типові хованки для пасхальних яєць. У такому випадку гра «Розплутування стрічки» може стати цікавим додатком до традиційного полювання на пасхальні яйця. Призначте кожній дитині певний колір стрічки, якому вони повинні слідувати, щоб дістатися до свого скарбу. Це може звучати простіше, ніж є насправді: ви можете пов'язати стрічку навколо дерев, зв'язати її з іншими стрічками й провести своїх дітей по всьому будинку!

Великодній бранч і гра «Битва яєць»

На додаток до всіх пофарбованих власними руками пасхальних яєць, ви можете приготувати цілий великодній бранч для всієї родини – що може бути краще, ніж зібратися разом з усіма близькими під час свят? У Румунії подають найекстравагантніший великодній обід: традиційна пасхальна їжа зазвичай включає від чотирьох до п'яти страв! Якщо ви віддаєте перевагу простим, але смачним стравам для великоднього бранчу, у нас є кілька простих рецептів. З Somat у вас не буде проблем із миттям посуду після бранчу, адже ми хочемо, щоб ви проводили час зі своєю сім'єю, а не ви витрачали його на прибирання.

Проте ми ще не все розповіли про цікаві румунські пасхальні традиції. У румунів також є гра «Битва яйцями», якою ви можете розважити своїх гостей. Насолоджуйтеся цією грою разом: кожен раунд складається з розбивання двох крутих яєць. Яйце з найтвердішою шкаралупою перемагає, а той, хто програв, повинен з'їсти всі варені яйця, які розбив переможець, – це дуже проста, але така весела гра! Просто спробуйте її. Ми впевнені, що наші ігри з пасхальними яйцями зроблять Великдень 2020 часом, коли ви повною мірою зможете насолодитися святами разом зі своїми близькими.

Боїтеся безладу? Не треба!

Коли завершиться захід #НАСОЛОДЖУЙСЯЖИТТЯМ, вам не варто турбуватися про брудний посуд.
А завдяки Somat посуд знову буде чистим!
Наші потужні формули очищають навіть найскладніші забруднення, такі як жир і пригоріла їжа, щоб ви могли ще більше насолоджуватися часом зі своїми близькими!